Czas na pierwszy w tym sezonie turniej wielkoszlemowy, czyli Australian Open. Owszem jest to inna edycja niż miało to miejsce w poprzednich latach. Nie mniej jednak w dalszym ciągu jest to niezwykle prestiżowy turniej.

Australian Open 2021: Pewne bonusy od bukmachera STS

Australian Open 2021: Pewne bonusy od bukmachera STS

Na tą okazję bukmacher STS przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Tenisowe Ekstra 100 PLN”, w której za obstawienie meczy można liczyć na extra kasę. A już dzisiejszej nocy czekają nas chociażby takie mecze, jak m.in. Hurkacz vs Ymer.

Jednak chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym wspomniana akcja dostępna jest graczom do 14 lutego do godziny 23:59.

Pewne bonusy na Australian Open dla typerów:

Promocja „Tenisowe Ekstra 100 PLN” polega na obstawieniu zdarzeń z turnieju Wieloszlemowego Australian Open. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wysokość premii, jaka zostanie przyznana graczowi wynika jedynie od stawki kuponu:

  • stawka 25 PLN – 5 PLN bonusu
  • stawka 100 PLN – 25 PLN bonusu

Codziennie każdy gracz może otrzymać maksymalnie 20 PLN bonusu, zaś w skali trwania tej akcji nawet 100 PLN.

Bonus powitalny w STS online 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można wygrać otrzymać pewną, darmową kasę:

  • 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • bonus równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN

Jednak należy musieć, ża uwadze, że te bonusy będą aktywne typerom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki co tydzień od bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u legalnego bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.