Specjalną ofertą promocyjną przygotował swoim graczom bukmacher STS. Wystarczy, że gracz zagra kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych, a w zamian otrzyma extra 30 złotych i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Warto jest również mieć na uwadze, że każdy typer może otrzymać jeden bonus co tydzień!

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmacher STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Akcja promocyjna trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom w dniach poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do 23:59. Należy jednak mieć na uwadze, że gracz który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.STS.pl. a następnie w zakładce „Extra 30 PLN”.

W czasie trwania tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Na każdym kuponie promocyjnym dozwolone są wszystkie zdarzenia jakie posiada w swojej ofercie legalny bukmacher STS. Poza typ typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Gracz każdy kupon promocyjny musi zagrać za co najmniej 2 złote. Jednak udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra kupon lub kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złote, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 30 złotych. I to bez najmniejszego zdarzenia jak zakłady zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz co tydzień może otrzymać jeden bonus.

STS: Bonus powitalny za darmo 2020

Jeżeli już wiemy jak obstawiać esport to pora na jakiś ciekawy bonus bukmacherski, a taki właśnie oferuje graczom STS. Legalny bukmacher w Polsce STS online oferuje graczom już na sam start pakiet startowy, w skład którego wchodzą:

  • feeebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych
  • bonus za pierwszy depozyt do 1200 złotych

Każdy gracz z powyższych premii będzie mógł skorzystać pod warunkiem, ze wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest nadmienić, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy od STS.
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla graczy za typowanie w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.