Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera Fuksiarz PL jest to „Cashback bez limitu”. W ramach tej akcji każdy z użytkowników może liczyć na mniejsze przegrane za obstawienie meczy. Regularnie na konto każdego z typerów może trafić nawet 500 PLN.

Mniejsze przegrane u bukmachera Fuksiarz. Bonus do 500 PLN

Mniejsze przegrane u bukmachera Fuksiarz. Bonus do 500 PLN

Warto jest dodać, że na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera Fuksiarz PL jest bardzo bogata. Do tego rozgrywane są regularnie mecze w większości dyscyplin.

Oferta promocyjna „Cashback bez limitu” jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl i aktywna do odwołania. Lecz bezpieczne kupony będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Następnie pozostaje graczowi dokonanie depozytu zagranie kuponu. Dopuszczone przez legalnego bukmachera Fuksiarz online są zarówno zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Na każdym zakładzie promocyjnym gracz wybiera sam, jakie znajdą się tam typy. Jednak trzeba wiedzieć, że jego kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Poza tym z akcji są wykluczone zakłady specjalnej.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Wysokość ewentualnej przyznanego bonusu wynika wyłącznie z tego ile zdarzeń znajdzie się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość i to ZA KAŻDY kupon może wynieść nawet 500 PLN. Poza tym nie ma limitów co do zagranych kuponów.

Nadmienić jest również warto fakt, że w przypadku otrzymania zwrotu gracz tą gotówkę od razu będzie mógł wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.