Bukmacher BetClic wprowadza najnowszą promocje swoim graczom „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki.

Bonus na siatkówkę w Betclic PL

Bonus na siatkówkę w Betclic PL

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, który posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 4 do 15 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Warunki promocji „siatkarski cashback” są bardzo proste. W tej akcji biorą udział zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączy musi wynieść co najmniej 1.50.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z siatkówki (z wyłączeniem siatkówki plażowej). Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jest niewątpliwie z czego wybierać. Ponieważ przed nami chociażby kolejna seria spotkań Pucharu Świata.

bonus na start bez wpłaty własnej

Stawka minimalna jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic Polska na koniec akcji dokona zsumowania łącznej kwoty zagranych kuponów po czym przyzna bonus 10% stawki zakładów, np. gracz zagrał kupony na 1000 PLN od bukmachera BetClic otrzyma 100 PLN w formie środków bonusowych. Maksymalnie na konto typera może trafić 500 PLN.

Środki znajdą się na koncie graczy w dniu 16 października.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Jeśli okaże się, że Twój pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?
Następny artykułPiłkarskie happy hours u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.