Bukmacher BetClic zmniejsza przegrana swoim nowym graczom za pierwszy kupon, gdzie to maksymalnie można otrzymać zwrot nawet do 510 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z tej ofert może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic. Warto jest jednak wiedzieć, że jest tow po w pełni legalny polski bukmacher.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl.

Ten proces w żadnym wypadku nie sprawi nikomu wiele problemów, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy też nazwisko.

bonus na start bez wpłaty własnej

Następnym krokiem jest to dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu. Warto jest wiedzieć, że Cashbackiem objęty jest jedynie pierwszy kupon po rejestracji.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli, a kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Użytkownik może maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN. Betclic bonus jest bardzo popularny wsród graczy, gdyż przegrany kupon zostaje zwracany, a to jedyna tak duża promocja ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.