Przed nami zmagania czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdzie to ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki jak BVB vs Inter, czy też Chelsea vs Ajax. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której to zmniejsza ryyzko przegranej.

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów od BetClic

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów od BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 4 do 6 listopada. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach promocji „Pewny zakład” kwalifikują się jedynie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00. Na kuponie musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń, a wszystkie musza pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE na zmagania czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

betfan kod promocyjny

Jest z czego na pewno wybierać, ponieważ przed nami bardzo ciekawe starcia jak chociażby Chelsea vs Ajax, BVB vs Inter czy też Napoli vs Salzburg.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN. Jednak z akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a na kuponie był jeden błąd to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 40 PLN. W ramach akcji „Pewny zakład” kwalifikuje się jedynie pierwszy kupon.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym użytkownikom bonus w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego rodzaju promocji wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się przegrany to w zamian bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawki do 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Następny artykułVoucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.