Przed nami spotkania pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej. W związku z tymi rozgrywkami bukmacher BetClic przewidział promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryyzko przegranej. W razie przegranego kuponu gracz otrzyma bonus do 50 PLN.

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 16 do 18 września. Chcąc wziąć udział w akcji „Combi Crash” należy się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach te promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których znajdować się mogą jedynie typy z pierwszej kolejki fazy grupowej Mistrzów. Zdarzenia na kupnie mogą pochodzić jedynie z oferty przedmeczowej.

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka mus wynosić minimum 50 PLN.

bonus na start bez wpłaty własnej

Gracz, który zawarł kupon i spełnia on powyższe warunki tej akcji, a poza tym wystąpił na nim jeden błąd to bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września.

BetClic: jaki kod promocyjny

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashback.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Następny artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.