Bukmacher Betfan wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, w którym to można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN przy użyciu kodu promocyjnego.

Betfan darmowy bonus u bukmachera

Betfan darmowy bonus u bukmachera

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie miał założonego konta u bukmachera Betfan.

Pierwszy krok w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie internetowej bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Kolejny krokiem jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To wszystko sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN. Użyć go można jedynie podczas formularzu rejestracyjnego, później już takiej możliwości nie będzie.

darmowy kod promocyjny

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. Promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, za które bukmacher Betfan udziale bonusu. Za każdą dokonaną wpłatę można otrzymać 1000 PLN. To wszystko sprawia, że na koncie gracza maksymalnie może znaleźć się nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie, po jak operator zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać do tej promocji.

Po tym jak gracz dokona wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okażę się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Natomiast przy wygranym, cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Cashbackiem nie jest objęty pierwszy kupon zagrany za środki bonusowe.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 50% u bukmachera BetClic
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.