Śmiało można powiedzieć, że obecnie duża ilość gracy zaczyna obstawiać E-sport. Legalny bukmacher STS online wychodzi swoim graczom na przeciw i przyznaje i oferuje promocję – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. W ramach tej akcji każdy gracz może co tydzień trzymać bonus za przegrany zakład.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na STS E-sport

Korona wirus mocno odbija się na naszym życiu codziennym, ale i zakładach bukmacherskich. Przyczyna jest tego, że praktycznie każda liga obecnie jest zawieszona, a to wszystko sprawiło, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie.

Jednak kryzys w żadnym wypadku nie dotyczy E-sportu. Turnieje, a tym samym mecze są rozgrywane bez żadnych ograniczeń. To sprawiło że tą dyscyplinę obstawia zdecydowana większość graczy, niż miało to miejsce jeszcze kilkanaście tygodni temu.

To wszystko sprawiło, że legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus o wartości 25 PLN.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na E-sport” trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, czyli od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Nadmienić trzeba, że bukmacher STS wymaga od gracza, który chce skorzystać z tej oferty aby się do niej zapisać. Zrobić to trzeba a bardzo łatwy sposób. A mianowicie trzeba się zalogować na swoje na konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz’, który to znajduje się w zakładce od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Pewny zakład na E-sport.

Po spełnieniu powyższe warunków każdy użytkownik może już zagrać kupon promocyjny. Bukmacher STS dopuszcza jedynie zakłady SOLO o kursie zdarzenia nie mniejszym niż 1.85.

Trzeba mieć na uwadze, że zdarzenie musi koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej, z takich gier E-sportowych, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 50 PLN. Zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 25 PLN. Należy pamiętać, że promocją objęty jest pierwszy kupon, które spełnia powyższe warunki w czasie trwania każdego etapu.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu nomu graczowi. Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” może liczyć na darmowe środki już sam start w następującej postaci:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premię za depozyt do 1200 PLN

Nie można zapominać, że obecnie mecze można obstawiać tylko mecze w internecie. Przyczyna tego jest prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na E-sport u legalnego bukmachera BetClic.
Następny artykułWeekendowy bonus na piłkę nożną u bukmachera eFortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.