Wkraczamy w decydującą fazę turnieju French Open, przed nami półfinały mężczyzn oraz finał kobiet. Poza tym rozgrywane są challengery w Barcelonie oraz Parmie. Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował promocją „Misja Live”, w której to typerzy poza wygraną gotówką mogą otrzymać 60 PLN.

„Misja LIVE” w Betclic

„Misja LIVE” w Betclic

Trzeba powiedzieć, że przed nami niezywkle ciekawe mecze w French Open, ponieważ zostaną rozegrane takie starcia, jak m.in. Djoković vs Tsitsipas, Schwartzman vs Nadal, czy też Kenin vs Świątek.

Na tą okazję bukmacher Betclic oferuje promocją „Misja LIVE”, w której to typerzy poza wygraną otrzymają dodatkowe środki w wysokości 60 PLN. Promocja dostępna jest graczom do 11 października do godziny 23:59. A chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

W ramach promocji „Misja LIVE” kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, zagrane za minimum 20 PLN, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa i to koniecznie z oferty „LIVE”. Typy mogą pochodzić z dowolnego turnieju oraz meczu, który bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie, ale musi być z wspomnianej oferty wcześniej.

Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Typer, którego co najmniej trzy zakłady zostaną rozegrane, jako wygrane i spełniają powyższe warunki gracz otrzyma w prezencie 60 PLN oczywiście poza wygraną.

Betclic kod promocyjny na start:

Bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie powitalnej wszystkim nowym użytkownikom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne KOD550 w formularzu rejestracyjnym na www.betclic.pl.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto graczy to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy codziennie u bukmachera STS
Następny artykułBonus do 100 PLN dla graczy na Gran Derbi od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.