Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za obstawienie meczy oferuje legalny bukmacher Betclic. Typerzy za typowanie meczy mogą liczyć nawet na gwarantowane 100 PLN.

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Dodać jest warto, iż emocji podczas europejskich pucharów na pewno nie powinno brakować. Bowiem przed nami takie mecze, jak PSG vs Manchester City, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta jest aktywna użytkownikom wyłącznie do 30 września do godziny 23:59.

100 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym muszą znajdować się same mecze z europejskich pucharów.

Dodać trzeba również fakt, iż kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 4.00, zaś minimalna ilość zdarzeń na zakładzie do cztery.

Kod promocyjny w Fortunie 2021

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji i okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiodą to gracz otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2021:

Wszyscy nowi gracze, którzy wpiszą kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym u bukmachera Betclic będą mogli liczyć na zakład bez ryzyka.

Wystarczy zagrać pierwszy dowolny kupon. W przypadku przegranej typerzy otrzymają zwrot całej kwoty, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 55.000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Następny artykułWTA Finale: Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.