Nie posiadasz konta u bukmachera BetClic? Jak nie, to warto jest je założyć. Ponieważ bukmacher w zamian operator dla swoich graczy bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Darmowa gotówka powitalna u bukmachera BetClic

Darmowa gotówka powitalna u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy jeszcze w nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Chcąc otrzymać bonus należy wykonać dwa proste kroki. Po pierwsze dokonać rejestracji swojego konta na stronie bukmachera BetClic.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto u tego operatora. W zamian bukmacher przyzna bonus równowartości depozytu, czyli gracz dokonał wpłaty w wysokości 500PLN druga taka sama kwota trafi na jego konto w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus trafi automatycznie na konto gracza, a to sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy wyłącznie pierwszego depozytu.

Oferta na starty u bukmachera:

Bukmacher BetClic można powiedzieć, że dopiero zaczyna swoją legalną dzielność w Polsce i pomału będzie poszerzał swoją ofertę, zarówno spotkań jak i promocji z bonusami.

Póki co wszyscy gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z TV BetClick, gdzie w pełni legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułESL One Cologne w CS:GO promocja u bukmachera LvBet
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.