Najnowszy bonus powitalny swoim graczom oferuje bukmacher Milenium, gdzie to na start może otrzymać ciekawe bonusy jak chociaż darmowe środki za równowartość pierwszego depozytu do 1500 PLN.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Pakiet powitalny jest skierowany do każdej osoby, która wcześniej nie posiadała konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowy krok jest do dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później już możliwości go wpisania nie będzie.

Po spełnieniu tych punktów bukmacher Milenium przyzna darmowego freebeta o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty otrzyma bonus jej równowartości, np. przy depozycie 600 PLN taka sama wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Maksymalna kwota jaką można otrzymać to 1500 PLN.

Zakład bez ryzyka do 115 PLN w Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon po dokonaniu depozytu jest objęty Cahbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon został rozliczony jak wygrany to świetnie! Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

betfan kod promocyjny

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Gracze bukmachera Milenium mogą codziennie liczyć na Happy Hours, czyli promocję, w której bukmacher Millenium zwiększa wygrane o 14%. Ta akcja każdego dnia jest w innych godzinach, a szczegółowe informacja pojawią się każdego dnia na stronie wspomnianego operatora.

Poza tym kupon musi spełniać poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs najlepszy typer NBA i NHL u bukmacher LvBet
Następny artykułBetClic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład Ligę Mistrzów.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.