Legalny bukmacher eWinner PL rozdaje freebety aktywnym graczom. Wystarczy obstawiać mecze z piłki nożnej, aby liczyć na dodatkową kasę. Na konto każdego z graczy co weekend może trafić nawet 50 PLN.

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać z piłii nożnej. Tym bardziej, że do rozgrywek ligowych wóicły czołowe ligi europejskie, jak Premier League, Serie A, LaLiga, czy też Bundesliga.

Na tą okazję bukmacher www.eWinner.pl oferuje typerom promocją „50 PLN co weekend”, a jest ona aktywna wyłącznie w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe freebety od eWinner na weekend:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie zakładu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie mecze z piłki nożnej z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka dokładnie wynosić musi 49 PLN

Za pierwszy zagrany kupon w każdy dzień trwania tej promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN. To sprawia, że co weekend na konto każdego z typerów może trafić nawet 50 PLN. I co istotne nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • Cashback do 110 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanej drugiej wpłaty, aż do 500 PLN

Jednak chcąc liczyć na powyższe bonusy każdy z graczy musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 55.000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.