Bukmacher Fortuna rozdaje bonusy dla swoich gracz, którzy dokonają zawarcia kuponu na finał Ligi Mistrzów. Za kupon można otrzymać 20 PLN, o ile zostanie on rozegrany jako wygrane.

Darmowe bonusy od bukmachera na Finał Ligi Mistrzów

Darmowe bonusy od bukmachera na Finał Ligi Mistrzów

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera Fortuna.

Promocja dostępna jest do 1 czerwca.

Biorą w niej udział kupony, które będą miały minimum trzy zdarzenia,, a będą to AKO lub Maxikombi.

Kupon musi zostać zawarte z strony internetowej bukmachera Fortuna pod adresem www.efortuna.pl, bądź jego aplikacji mobilnej.

Należy pamiętać, że na kuponie musi znaleźć się zdarzenia na mecz finałowy Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem, a Tottenhamem. Ten pojedynek rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o godz. 21:00.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

Jeżeli kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Środki trafią na konto gracza w formie punktów FKP.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej
Następny artykułBukmacher TOTALBet rozdaje codziennie bonusy za zalogowanie się na konto
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.