Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie spotkań Biało – Czerwonych w siatkówkę podczas Igrzysk Olimpijskich. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Darmowe bonusy graczom na Tokio 2020 w STS

Darmowe bonusy graczom na Tokio 2020 w STS

Śmiało można powiedzieć, że Biało – Czerwoni są wymieniani, jako jedni z głównych faworytów do zdobyli podczas IO złotego medalu. A na pewno jest nasz zespół

Z tej okazji bukmacher STS online specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczne Igrzyska”, która to oferta aktywna jest graczom wyłącznie w momencie trwania występów Biało – Czerwonych podczas IO. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi obowiązkowo do tej oferty się zapisać na stronie ww.STS.pl.

Bezpieczne Igrzyska w STS

Zadaniem graczom ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na mecze Polaków podczas IO.

Kod promocyjny w Fortunie 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot stawki za przegrany kupon do 50 PLN. Warto jest dodać, że w czasie każdego meczu Polaków gracz może zagrać jeden bezpieczny kupon.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z użytkowników może liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację
  • premię równowartości pierwszego depozytu o wartości 1200 PLN

Chcąc dokonać wyżej wymienionych bonusów należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To wszystko sprawi, że automatycznie wyżej wymienione bonusy będą aktywne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Następny artykułLegalny bukmacher eWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.