Lubisz typować rozgrywki Copa America, Mistrzostw Europy U21 czy też Pucharu Narodów Afryki? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który dla swoich typerów oferuje darmowy bonus w wysokości 10 PLN za zagrany kupon na te rozgrywki i tak codziennie.

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Akcja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Warto jest pamiętać, ze swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać, ale kupon musi zostać zagrany w dni trwania promocji, a zostać rozliczony do 48 godzin od momentu jego zagrania.

Promocja trwa do 19 lipca 2019 roku!

Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z rozgrywek Copa America, Mistrzostw Europy U21 bądź Pucharu Narodów Afryki. Typ może podochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo bukmachera TOTALBrt.

Operator w tej promocji dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Lecz kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 49 PLN.

Bukmacher za każdy kupon spełniający powyższe warunki promocji przyzna bonus w wysokości 10 PLN! Warto jest pamiętać, że bonusy są przyznawane w każdy dzień dzień tania bonusu. Typer, który dokona zagrania 15 kuponów może liczyć na bonus w wysokości 150 PLN.

Zsumowane środki trafią na konto gracza po zakończeniu tej promocji.

Z akcji są natomiast wykluczone kupny z wykorzystaną opcją Cash-out oraz mające zakłady specjalne.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera

Warto jest pamiętać, że za założenie konta bukmacher TOTALbet przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania depozytu.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto
Następny artykułZwrot stawki za przegrany kupon pomiędzy Sułęcki vs Andrade u legalnego bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.