Bukmacher BetClic oferuje najnowszy bonus dla swoich graczy, w którym to można zmniejsza ryzyko przegranej – Cashback. Pierwszy kupon objęty jest promocją, jeżeli okaże się, że jest przegrany bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

BetClic Polska jest to w pełni legalny bukmacher w Polsce, więc granie u niego jest zgodne z naszym prawem.

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego operatora. Rejestracji należy dokonać na stronie internetowej bukmachera.

Sam proces jest niezywkle prosty i szybki, trzeba wpisać podstawowe swoje dane, m.in. imię i nazwisko. Następnie przejść proces weryfikacji danych.

Jednak trzeba pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego „KOD500” który to upoważnia do otrzymania najnowszego bonusu 500 PLN.

Następnie już pozostaje dokonać wpłaty i zagranie kuponu.

Jeżeli zagrany pierwszy kupon okażę się przegrany to otrzymasz od bukmacher Betclic zwrot stawki za jaką został zagrany. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

BetClic legalny bukmacher:

Niewątpliwie warto jest posiadać konto u tego bukmachera, bowiem możemy liczyć w najniższych dniach na kolejne niezwykle ciekawe promocję.

Dodatkowo już dzisiaj gracze, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora mogą korzystać z BetClic TV. Można tam bez żadnych opłat i to legalnie oglądać wydarzenia sportowe.

Gracze, którzy lubią typować z aplikacji mobilnej mogą ją pobrać już dzisiaj ze strony bukmachera BetClic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
Następny artykułCashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.