Najnowsza promocja legalnego bukmachera STS to „Ekstra 30 PLN”. W ramach tej akcji wystarczy na przestrzeni jednego etapu dokonać obrotu w wysokości 200 złotych, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 30 PLN i tak co tydzień.

Bonus za aktywność dla każdego

Bonus za aktywność dla każdego

Udział w tej ofercie może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze to, że ta akcja składa się z etapów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Należy wiedzieć, że do tej akcji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następie w zakładce akcji „Ekstra 30 PLN”.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Stawka każdego kuponu jest dowolna, ale z promocji są wykluczone zakłady zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który na przestrzeni jednego etapu dokona łącznego obrotu minimum 200 złotych na kupony spełniające powyższe bonusy otrzyma w gratisie 30 złotych. I to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Warto jest mieć jednak na uwadze, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz może otrzymać jedną premię.

STS: Kod promocyjny za darmo

Bukmacher STS za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje darmowe 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowe środki znajdują się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on pierwszej wpłaty. Maksymalny bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne za darmo u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykuł30 złotych co tydzień dla każdego gracza!! Bonus za obstawienie meczy od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.