Limitowana promocje na zmagania w Ultralidze esportowej przygotował bukmacher STS. Wystarczy zagrać kupon SOLO z oferty LIVE, aby w razie przegranej otrzymać bonus 50% wartości stawki.

Extra bonus na E-sport – Ultraligę.

Extra bonus na E-sport – Ultraligę.

Nie da się ukryć, że obecnie esport przeżywa prawdziwy boom. Bierze się z tego, że praktycznie każda dyscyplina nie rozgrywa swoich meczy.

Promocje „Bezpieczne 10 PLN” dostępna jest użytkownikom wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać to można trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.sts.pl, a następnie w zakładce. Typer musi mieć na uwadze, że można to zrobić wyłącznie przed zagraniem kuponu.

Po spełnieniu tego warunki typerowi pozostaje już zagranie kuponu SOLO, na którym to mogą znajdować się może zdarzenie z Ultraligi esportowej. Dodatkowo typ koniecznie musi pochodzić z oferty LIVE, a jego kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Gracz, którego zakład okazał się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej na konto typera trafi bonus o wartości 10 złotych.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

E-sport darmowy bonus dla każdego:

Warto jest mieć na uwadze, inna promocja na E-sport bukmacher STS to „Bezpieczne 25 PLN na Esport”.

W ramach tej akcji, każdy gracz i to co tydzień może otrzymać bonus do 25 złotych za obstawienie meczy.

Kod promocyjny w STS 2020

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi już na start pewne 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby trzymać darmowe środki.

Na kolejny bonus nawet do 1200 złotych może liczyć ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje darmowe środki równowartości depozytu.

Przypomnieć jest warto, że w dalszym ciągu gracze mogą obstawiać wyłącznie mecze przez internet, ponieważ punkt stacjonarne każdego bukmachera jest zamknięty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 50 PLN na E-sport od BetClic.
Następny artykułPromocja na E-sport u legalnego bukmachera BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.