W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem w LaLiga i Bundeslidze bukmacher Fortuna przygotował graczom promocję. Wystarczy zagrać kupon i jeżeli okaże się on wygrany wspomniany operator przyzna darmowy bonus w wysokości 20 PLN.

Fortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN

Fortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

W promocji kwalifikują się zarówno kupony AKO jak i MAXIKOMBI, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia. Jednak trzeba pamiętać, że co najmniej jedno z nich musi pochodzić z rozgrywek LaLiga czy też Bundesligi. Na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej.

Warto jest wiedzieć, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 18 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.

Użytkownik, jeżeli zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na bonus w wysokości 20 PLN.

Nagroda w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w dniu 19 sierpnia.

Bukmacher Fortuna: darmowy kod promocyjny na start

Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowy bonus na start bez dokonania depozytu. Chcąc otrzymać bonus o wartości 20 PLN należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne bonusy, tj. zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody do wygrania dla najlepszych typerów U bukmachera BetClic
Następny artykułFortuny: promocje dla nowych typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.