Legalny bukmacher eWinner PL zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom za typowanie tenisa. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na premię nawet o wartości 20%.

Australian Boster w eWinner

Australian Boster w eWinner

Oferta na mecze tenisowe jest bardzo bogata. Tym bardziej, że przed nami bardzo ciekawe potyczki w ramach Australian Open, gdzie to w dodatku możemy oglądać naszą rodaczkę Igę Świątek, która radzi sobie bardzo dobrze.

Natomiast każdy z typerów może liczyć skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Australian Boster”, ale chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej dołączyć an stronie www.eWinner.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do 30 stycznia.

Większe wygrane w eWinner:

Bukmacher eWinner w ramach promocji „Australian Boster” dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia z tenisa. Wymagane od gracza jest to, aby kurs nie był mniejszy niż 1.30.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość przyznanej premii uzależniona jest wyłącznie od ilości typów na kuponie:

  • Za 3 zdarzenia otrzymasz +14% DO WYGRANEJ
  • Za 4 zdarzenia otrzymasz +17% DO WYGRANEJ
  • Za 5 lub więcej zdarzeń otrzymasz aż +20% DO WYGRANEJ

Warto jest dodać, że każdy z użytkowników ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu nowemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi jej premia do 500 PLN.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na Australian Open od Superbet
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.