Legalny bukmacher eWinner PL nagradza aktywnych swoich typerów żużla. Każdy z graczy może wywalczyć nawet 75 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

A podczas obecnego weekendu na pewno na brak emocji w żużlu nie powinno brakować, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Malesa Ostrów vs Betard Wrocław, APATOR Toruń vs Grudziądz, Włókniarz Częstochowa vs Stal Chorzów, Unia Leszno vs Motor Lublin.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty limitowanej, jak „75 PLN freebet postaw na żużel”, która jest dostępna graczom wyłącznie u bukmachera www.eWinner.pl i aktywna w dniach od 24 do 26 czerwca.

Freebety za obstawienie żużla

Zadaniem graczy w promocji „75 PLN freebet postaw na żużel” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym muszą znajdować się same zdarzenia z żużla.

Poza tym kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez ryzyka za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupon został rozliczony. Warto jednak dodać jedynie to, że przez cały weekend gracz może otrzymać nawet 75 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowanych pakiet na sam start, w którym to użytkownicy mogą liczyć na:

  • darmowe 110 PLN bez wpłaty własnej
  • premię o wartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za obstawienie UFC 275 w Fortunie
Następny artykułJak odebrać 50 zł od STS na eliminacje europejskich pucharów?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.