Bukmacher Forbet zachęca do dokonania depozytu u siebie. W zamian oferuje swoim graczom 50 % bonusu za dokonanie depozytu.

Otrzymaj 50% więcej za wpłatę od Forbet

Otrzymaj 50% więcej za wpłatę od Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Chcąc otrzymać bonus należy dokonać depozytu w dniu 10 maja do godziny 23:59. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN. Maksymalnie natomiast można otrzymać 500 PLN. Taka wartość trafi na konto gracza, który dokona wpłaty za minimum 1000 PLN.

Bonus trafi na konto automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Jednak należy pamiętać, ża ta promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, żeby grać bonusem należy go odblokować, a żeby to zrobić trzeba dokonać jednokrotnego obrotu wartością wpłaty po kursie 2.00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.