Bukmacher eFortuna online nagradza wszystkim swoich użytkowników za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać cztery kupony, aby liczyć na extra środki i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

A na brak emocji na pewno nie zabraknie podczas najbliższy dni, ponieważ czekają nas starcia w praktycznie każdej dyscyplinie. W tym czekamy na ostatecznie rozstrzygnięcia w czołowych ligach europejskich.

Natomiast każdy z użytkowników może liczyć na extra środki w promocji „Piłkarski Pewniak”, która jest dostępna w dniach od 5 do 8 maja u bukmachera www.eFortuna.pl.

Piłkarski Pewniak w Fortunie

Warunki promocji „Piłkarski Pewniak” są bardzo proste. Bukmacher eFortuna online kwalifikuje zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których musi znajdować się minimum . 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem w ramach piłki nożnej.

Dodatkowo trzeba wiedzieć, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, a minimalna stawka to 50 PLN.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez ryzyka za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc otrzymać bonus o wartości 50 PLN należy w każdy dzień trwania promocji zagrać co najmniej jeden kupon spełniający powyższe kryteria.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Warto jest również mieć na uwadze, że legalny bukmacher eFortuna online ma bardzo ciekawy pakiet powitalny swoim graczom. Bowiem na sam start każdy z graczy może liczyć na premię o wartości 2720 PLN.

Już na sam start gracz otrzyma 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczaniem do 600 PLN.

A w dodatku to nie wszystko! Bowiem każdy z graczy może liczyć na premię za drugi depozyt, który może wynieść nawet 2100 PLN.

Lecz na uwadze trzeba mieć istotny aspekt. A mianowicie fakt, aby koniecznie wpisać kod promocyjny >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.