Masz zamiar dokonać wpłaty u bukmachera LvBet? Jak tak, to wart się spieszyć i skorzystać z aktualnej promocji. Do 12 maja ten operator zwiększa depozyt dla swoich graczy.

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Lecz jedynie na bonus mogą liczyć Ci gracze, którzy wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie do niedzieli 12 maja do godziny 23:59 i do czasu musimy dokonać wpłaty o ile liczymy na dodatkowy depozyt. Bukmacher przyzna 2% wpłaty z „mnożnikiem x25”. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 20 PLN, maksymalnie możemy otrzymać 200 PLN. Pod warunkiem jeżeli dokonany wpłaty za co najmniej 400 PLN.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba również pamiętać, że bonus trzeba aktywować, aby to zrobić trzeba dokonać zawarcia kupony, na którym:

  • będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity kuponu będzie wynosił co najmniej 2.50

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pokaże się opcja „mnożnika x25”, należy ją kliknąć licząc, żeby kupon został zagrany ze środków bonusowych.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50%. Nawet do 500 PLN
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.