Przed nami kolejny w tym sezonie turniej ATP. W poniedziałek 15 lipca rusza impreza w Umag. Z okazji tego turnieju bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%!

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Z tej akcji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach od 15 do 21 lipca! Chcąc z niej skorzystać co ważne nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać swojego udziału.

Podstawowy warunek tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju mężczyzn w Umag. Dopuszczalne typy przez operatora to zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Każdy gracz może wybrać za jaka stawkę chce typować, ponieważ kwota minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera.

darmowa gotówka u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Dodatkowo każdy gracz na przestrzeni tego tygodnia może zagrać dowolną ilość kuponów!

Gracz, który dokona zawarcia kuponu, a poza tym zostanie on rozliczony jako wygrany może liczyć na większa wygraną o 14%. To sprawia, że zagrane kupony przez typera będą bez podatku!

Bonus 20 PLN na start u bukmachera LvBet!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera LvBet to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ operator już za samą rejestrację oferuje swoim graczom bonus w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mógł liczyć na częste promocje i bonusy. Jak chociażby pakiet powitalny, gdzie to można uzbierać łącznie bonus do 1500 PLN!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera BetClic na start
Następny artykułBonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.