Bukmacher TOTALbet przeprowadza promocję do 31 sierpnia , w której to codziennie losuje bonusy dla graczy. Każdego dnia można zgarnąć minimum 50 PLN na grę u tego operatora.

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

W promocji mogą wziąć udział jedynie Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest do 31 sierpnia. Losowanie odbywa się codziennie o godz. 16:00, a biorą w nim udział gacze, którzy posiadają danego dnia zagrany kupon za minimum 1 PLN.

Niewątpliwie warto wziąć jest udział w tej promocji, ponieważ każdego dnia wspomniany operator nagrodzi pięciu użytkowników bonusami za minimum 50 PLN!

Bukmacher TOTALBet listę zwycięzców opublikuje na s swojej stronie codziennie po godzinie 19:00.

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc odebrać bonus należy zalogować się na swoje konto w godzinach 19:00 – 20:00 i zatwierdzić opcję „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALBet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Gracz, który spełnił powyższe warunki, czyli zalogował się na stronie bukmachera, a także zgłosić chęć otrzymania nagrody. Otrzyma od bonus minimum 50 PLN.

Natomiast zwycięzcy, którzy danego dnia nie odbiorą bonusu, to ta nagroda przychodzi do puli na następny dzień.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Finał Ligi Mistrzów od bukmachera Fortuna
Następny artykułME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.