Bukmacher STS wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, w którym to oferuje zakład bez ryzyka na start. Jednak to nie wszystko, zobacz co ofertą powitalną tego bukmachera.

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Z tej oferty mogą skorzystać Ci gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera STS. Chcąc liczyć na najnowszy pakiet powitalną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom do 21 lipca do godziny 23:59.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Najpierw trzeba dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera STS. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wymagane są podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Bonus należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. Istotne jest to, że tylko wtedy jest możliwość jego wpisania. Poza tym kod sprawi, że bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania depozytu.

Kolejny krok tej promocji jest to dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za środki własne. Jednak już na starcie ten operator zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty, aby liczyć na dodatkową gotówkę. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Wszystkie zdarzenia znajdującą się na kuponie muszą zostać rozliczone do 22 lipca do godz. 23:59.

bonus na start bez wpłaty własnej

Jeżeli zagrany kupon okaże się wygrany bukmacher przyzna całą kwotę, zaś jak będzie przegrany operator zwróci stawkę. Maksymalnie 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu zagranego po rejestracji konta,

Oferta bukmachera STS:

Ten operator posiada szeroką ofertę spotkań zarówno przedmeczowych jak i na żywo, więc każdy typer powinien coś dla siebie znaleźć.

Dodatkowo użytkownicy tego operatora mogą korzystać z TV STS, gdzie w pełni legalnie mogą mogą oglądać wydarzenia sportowe i to na żywo.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera STS, która jest do pobrania ze strony internetowej tego operatora.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Następny artykułEuropejskie puchary promocja u bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.