Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS, czyli „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. W zamian za obstawienie meczy użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Darmowa gotówka za aktywność dla typerów

Darmowa gotówka za aktywność dla typerów

Trzeba przyznać, że nie można narzekać na słabe oferty u bukmacherów, ponieważ rozgrywane są regularnie mecze w dyscyplinach, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, czy też siatkówka.

Natomiast bukmacher STS wychodzi naprzeciw swoim użytkownikom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną – „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która trwa do odwołania, ale składa się natomiast z okresów rozliczeniowych, a trwają one od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapiać na stronie www.STS.pl. W dodatku trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Darmowa gotówka codziennie za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z dowolnych dyscyplin, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jednak trzeba wiedzieć, że każdy typ musi być przedmeczowy. Dodatkowo istotny aspekt jest taki, że zwarty zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu co został zawarty.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli gracz zagra kupony za minimum 100 PLN w jednym dniu i spełniają one powyższe warunki promocji na konto typera trafi premia o wartości 20 PLN. To wszystko sprawia, że w czasie każdego okresu rozliczeniowego na konto użytkownika może trafić nawet 140 PLN.

Aktualny kod bonusowy u bukmachera STS:

Wszyscy nowi gracz, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS mogą liczyć na łączną premię nawet o wartości 1229 PLN. Jednak wymagane jest od użytkowników wpisanie specjalnego hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za założenie konta typer otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby ta kwota znalazła się na koncie użytkownika.

Gracz, który zdecyduje się na dokonanie pierwszej swojej wpłaty otrzyma dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc otrzyma premię równowartości dokonanego depozytu. Wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na 1200 PLN w formie środków bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na PKO Ekstraklasę od Betclic. Do podziału 20 000 PLN dla typerów
Następny artykułBonus 60 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.