W dniu 16 maja bukmacher Forbet przyznaje bonus dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kupnu za 100 PLN, aby otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w dniu 16 maja do godziny 23:59. I do tej godziny, gracz ma czas na zawarcie kupony, którego stawka musi wynieść nie mniej niż 100 PLN. Należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. W akcji biorą udział zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Lecz bukmacher wyklucza zdarzenia typu draw no bet (popularne DNB bądź też remis bez zakładu).

darmowe promocje w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i będzie on spełniał powyższe warunki promocji otrzyma automatycznie bonus w wysokości 25 PLN od bukmachera Forbet. Lecz należy pamiętać, ze promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu spełniające te warunki promocji.

Otrzymany bonus trafi na konto w formie środków bonusowych, a będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00. Czas na obrót bukmacher daje 7 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułDo wygrania nagrody dla najlepszych typerów KSW 49
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.