Specjalna ofertę limitowaną nowym graczom przygotował bukmacher BetClic Polska. Wystarczy dokonać rejestracji i wpisać hasło promocyjne „KOD50”, aby liczyć na pewny zakład z e-sportu. Wówczas w przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot stawki.

E-sport bonus dla każdego na start

E-sport bonus dla każdego na start

Jak dobrze wiadomo oferta każdego z bukmacherów jest obecnie uboga ze względu na odwołane spotkania praktycznie w każdej dyscyplinie. Można jedynie na palcach jednej policzyć, jakie ligi obecnie są rozgrywane, m.in. turecka czy argentyńska.

To wszystko sprawia, że coraz więcej typerów zaczyna obstawiać e-sport. I tam dyscyplina obecnie przeżywa prawdziwy boom.

Bukmacher BetClic można można powiedzieć, że jeden z pierwszych wyszedł z ofertą promocyjną graczom, którzy zaczynają typować ć e-sport. Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta na www.Betclic.pl może skorzystać z specjalnej oferty limitowej, polega ona na zwrocie stawki za do 50 PLN za przegrany kupon z e-sportu.

E-sport bonus dla każdego!

Z okazji CS:GO ESL Pro League każdy gracz ma prawo postawić swój pierwszy kupon na esport i liczyć na bonus.

Wystarczy wejść na stronę www.BetClic.pl uzupełnić formularz rejestracyjnym i wpisać w nim kod promocyjny „KOD50”. Dzięki niemu zostanie aktywowany Cashback, czyli zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz. Nie ma znacznie, czy obstawia regularnie e-sport, czy dopiero zaczynasz typować tą dyscyplinę.

Oferta jest limitowa. Tylko gracze, którzy dokonają depozytu za minimum 10 złotych i zagrają kupon za taką kwotę mogą liczyć na wyżej wymieniony prezent w zakładach Betclic online.

Wówczas, jeśli zagrał okażę się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot zwrot 100% kwoty zakłady. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z E-sportu od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.