Przed nami dwa wieczory z Ligą Mistrzów. W związku z tym bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której to przyznaje darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać dwa kupony LIVE, aby otrzymać darmowe środki i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Liga Mistrzów bonusy

Liga Mistrzów bonusy w eFortunie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Warunki promocji są proste. Wystarczy w dniach 18 i 19 lutego zagrać po jednym kuponie LIVE: AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z Ligi Mistrzów. Przed nami takie potyczki, jak:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 20 złotych. Anulowane są natomiast wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupony spełniające powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Bukmacher Fortuna online oferuje pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla graczy za typowanie w BetClic.
Następny artykułPromocja bukmachera Fortuna na IEM w Katowicach. 30 złotych dla każdego.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.