Każdy fan mieszanych sztuk walk czeka na sobotni wieczór i galę KSW 48, która odbędzie się w Gdańsku. W walkach o pas wagi ciężkiej i półciężkiej powalczą odpowiednio Materla i Kaszubowski. W związku z tą imprezą bukmachera Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której to nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów.

Nagrody do wygrania na KSW 49 od Fortuny

Nagrody do wygrania na KSW 49 od Fortuny

Promocja dostępna jest do dnia 18 maja do godz. 19:00, czyli momentu rozpoczęcia gali KSW. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy do tego momentu dokonać zawarcia kuponu. W tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Należy pamiętać, że jedno ze zdarzeń na kuponie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna na gale KSW 49.

Kupon musi zostać zwarty z aplikacji mobilnej bądź strony www.

A jest z czego wybierać, ponieważ emocji w samych walkach nie zabraknie. Bowiem pojedynki zarówno Materli jaki Kaszubskiego zapowiadają się bardzo ciekawie. A do tego bukmacher Fortuna proponuje swoich gracz ponad dwadzieścia pod gier na każde zdarzenie!

Nagrody również są okazałe. Ponieważ łącznie bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów, z wygranym kuponie o najwyższym łącznym kuponie.

A co bukmacher ma dla zwycięzców?
– Gracze z miejsc 1-5 otrzymają kartę przepłaconą do sieci sklepów Media Markt o wartości 500 PLN
– Gracze z miejsc 6- 10 otrzymają bon na grę o wartości 200 PLN


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Następny artykułZwrot za brak wygranej Polaków z Kolumbią od Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.