Bukmacher STS zmniejsza wszystkich swoim graczom przegrane za obstawienie meczy z kwalifikacji zarówno do Ligi Mistrzów oraz Ligi Konferencji. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku niepowodzenia liczyć na zwrot stawki.

Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe konfrontacje w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów oraz Ligi Konfernce. W dodatku będzie mogli obserwować w nich polskie zespoły: Legia Warszawa vs Bodo Glimt i Śląsk Wrocław – Paide

Gracz, który chce skorzystać z oferty „Cashback do 100 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta będzie aktywna graczom wyłącznie do do 15 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 100 PLN dla graczy na eliminacje do europejskich pucharów

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 100 PLN” jest zawarcie kuponu pojedycznego lub wielozdarzeniowego, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z spotkaniami eliminacji do Ligi Mistrzów bądź Ligi Konferencji.

Kod promocyjny w Fortunie 2021

W przypadku niepowodzenia na konto każdego gracza trafi zwrot 15% stawki za wszystkie przegrane kupon. Na konto wszystkich typerów może wrócić nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na sam start można liczyć na ekstra kasę, tj.

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrane za obstawienie finału EURO 2020 w STS. Bonus do 500 PLN
Następny artykułBonus na mecze Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.