Typujesz E-sport? Jak tak, to na pewno nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14%.

Promocja na E-sport u bukmachera

Promocja na E-sport u bukmachera

Udział w tej akcji może wziąć każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonała minimum jednej wpłaty.

Turniej ESL One Cologne w CS:GO trwa w dniach od 2 do 7 lipca i promocja jest aktywna tylko w tych dniach.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z ESL One Cologne w CS:GO. Jeżeli nie posiadasz aplikacji to możesz ją pobrać z strony operatora, a po czym należy ją zainstalować. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt dużo czasu.

Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi

Warto jest pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji. Jednak stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona.

darmowa gotówka u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, którego kupon został rozliczony jako wygrany, a poza tym spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na wygraną bez podatku!

Pakiet na start bez wpłaty

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet? Jak nie, to warto jest je założyć.

Ponieważ na start można już otrzymać 20 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć już na bonus w wysokości do 1000 PLN.


Zakłady bukmacherskie Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki za przegrany kupon pomiędzy Sułęcki vs Andrade u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułBonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera BetClic na start
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.