Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim swoim graczom specjalną ofertę”Multi+”. W ramach tej oferty gracze mogą liczyć na większe wygrane. Maksymalna premia, jakie może zostać przyznana graczom to, aż 50%.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Pomimo, że Korona wirus mocno daje się we znaki . To jednak gracze cały czas obstawiają mecze. Na przesrzeni ostantich tygdni popularne stało się obstawienie Esportu. Mecze w tej dyscyplinie są rozgrywane bez żadnej przerwy.

Bukmacher Betclic Polska do odwołania w swojej ofercie posiada limitowaną akcje promocyjną „Multi+”, w ramach, to której akcji gracze mogą liczyć na większą wygraną. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład AKO, aby otrzymaąc extra premię.

Bonus dla graczy w Betclic.

W ramach akcji promocyjnej „Multi+” gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani zapisywać. Wystarczy obstawiać zakłady. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których to musi być co najmniej pięć zdarzeń.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ bukmacher Betclic dopuszcza wszystkie dyscypliny, jakie posiada w swojej ofercie.

Typer w dodatku ma prawo oddać zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo” w dodatku mogą one być na jednym kuponie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.20.

Bonus, jaki zostanie przyznany dla gracza uzależniony jest wyłącznie od ilości zdarzeń. Im więcej typów na kuponie tym on będzie większy:

Nie można również zapominać, że w ramach tej oferty każdy gracz może zagrać dowolną ilości kuponów.

Betclic kod promocyjne na start:

Bukmacher Betclic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc skorzysta,c z tej oferty gracz musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki.

W dodatku gracze wspomnianego operatora mogą korzystać bez limitów z Betclic TV, a można tam oglądać wydarzenia sportowe na żywo


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład u bukmachera STS. Zwrot całej stawki za przegrany zakład.
Następny artykułExtra bonus na UFC Fight Night od eFortuny. 20 PLN dla wszystkich graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.