Legalny bukmacher eFortuna oferuje specjalną ofertę na zmagania zawodników w MMA, czyli „Pewniak na UFC Fight Night”. Wystarczy obstawiać mecze z UFC, aby otrzymać pewne środki na obstawienie meczy i to bez znaczenia, ja zakład okazał się rozliczony.

Pewniak na UFC Fight Night w Fortunie

Pewniak na UFC Fight Night w Fortunie

Jest to już kolejce wydarzeni związane z UFC, ponieważ w miniony weekend mogliśmy emocjonować się galą UFC 249. Podczas najbliższej do rywalizacji, m.in. Smith A. vs Teixeira G., Roberson K. vs Vettori M.,Hill J. vs Farias de Abreu K. oraz Hill J.vs – Farias de Abreu K..

Natomiast w dniach od 13 do 14 maja bukmacher eFortuna w swojej ofercie posiada aktywna promocję „Pewniak na UFC Fight Night” w ramach to której gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na pewny bonus i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Pewna gotówka za obstawienie meczy

W ramach promocji „Pewniak na UFC Fight Night” dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO lub MAXKOMBI. Nie ma limitów co do kursów, ale trzeba pamiętać, że na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowe.

Jednak warunek konieczny w ramach tej oferty jest taki, że na zakładzie musi znajdować się minimum jeden typ związany z UFC Fight Night. Na zakładzie mogą być również typy zdarzenia z innych dyscyplin, jak chociażby piłki nożnej, czy też Esportu. Jednak istotnym aspektem jest to, że muszą one zostać rozliczone najpóźniej do 14 maja do godz. 09:00.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka zakładu to 20 PLN. Natomiast te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

Bukmacher eFortuna przyzna pewny bonus o wartości 20 PLN za pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki. Ni e da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to, że nie ma znaczenia, jak został on rozliczony.

Bonus za rejestrację od eFortuny.

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje na start wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać grać zmusi mieć na uwadze, że koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas już za dokonanie rejestracji konta typer otrzyma 20 PLN i to bez dokonywania depozytu. Na kolejną premie będzie mógł liczyć gracz pod warunkiem, ze dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas na jego koncie znajdą się darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. W prezencie gracz otrzyma jeszcze liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus dla gracz od Betclic. Większe wygrane do 50%
Następny artykułExtra bonusy dla graczy za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasa. Pula nagród 35 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.