Bukmacher eFortuna zwiększa swój pakiet powitalny. Obecnie wszyscy nowi gracze mogą otrzymać łączny bonus nawet o wartości 2230 PLN. Pod warunkiem, że wpiszą specjalne hasło promocyjne, a znajduje się ono poniżej w artykule.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna na bonus do 2230 PLN

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna na bonus do 2230 PLN

Warto jest wiedzieć, że od 7 lipca zmienia się pakiet powitalny wszystkim graczom. Typerzy już na sam początek mogą liczyć na bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premie równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi w pierwsze kolejności dokonać rejestracji konta na www.eFortuna.pl. Ten proces jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus bez depozytu, 20 PLN na start dla każdego

Niezbyt często się zdarzenia, że bukmacherzy bez wpłaty własnej przyznawali darmowe środki na grę. A jednak. Fortuna na start daję wszystkim typerom darmowe 20 PLN na obstawienie meczy.

Chcąc skorzystać z oferty koniecznie gracz musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że jet to jedyny moment, kiedy to można zrobić. Później już takiej możliwości nie będzie.

Premia 100% za wpłatę, aż do 2000 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna zmienił limit odnośnie wpłaty własnej, za który przyznaje teraz bonus, aż do 2000 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1200 PLN. Taka samą wartość otrzyma, ale w formie środków bonusowy otrzyma w prezencie. Razem użytkownik będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 210 PLN

W prezencie każdy gracz otrzymuje również również pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 210 PLN.

Wystarczy zawrzeć zakład SOLO lub AKO, aby w przypadku wygranej otrzymać całą gotówkę. Jeśli faworyci Cię zawiodą to otrzymać zwrot całej gotówki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to, aż 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot do 50 PLN za przegrany zakład w STS.
Następny artykułBetclic MISJA: BASKET NBA 60 PLN bonusu
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.