Bukmacher Fortuna wprowadza nowym graczom na start najnowszy pakiet powitalny. Już na start można otrzymać chociażby bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu bonusowego BETONLINE. A co jeszcze bukmacher przewidział nowym typerom? Zobacz!

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie mieli konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej akcji są niezywkle proste. Wystarczy założyć konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Ten proces jest niezywkle prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi, ponieważ wystarczy tam podać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Bardzo ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości użycia tego kodu.

bonus na start bez wpłaty własnej

Następne pozostaje już dokonanie wpłaty. Bukmacher Fortuna za PIERWSZĄ wpłatę przyznaje darmowy bonus równowartości depozytu.

Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę, np. gracz wpłacił 700 PLN, taka sama wartość jedynie w środkach bonusowych trafi na konto gracza.

Gracze może otrzymać maksymalny bonus o wartości 1000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 115 PLN u Fortuna

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za trafiony kupon od bukmachera Fortuna
Następny artykułMistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.