Specjalną ofertę promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher Superbet za obstawienie spotkań z turnieju Australian Open. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 50 PLN.

Bonus do 50 PLN od Superbet za obstawienie Australian Open

Bonus do 50 PLN od Superbet za obstawienie Australian Open

Niewątpliwie emocji podczas Australian Open na pewno nie brakuje, ponieważ możemy obserwować tam najlepszych tenisistów i tenisistów Globie. Poza tym cały czas są nasi reprezentacji w grze, m.in. Iga Światek, która ma spore szanse na zanotowanie dobrego wyniku podczas tej imprezy.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher www.Superbet.pl, który oferuje akcję promocyjną „Super Szlem – Bonus na Australian Open”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 17 do 31 stycznia do godziny 23:59.

Super Szlem – Bonus na Australian Open

Bukmacher Superbet w promocji „Super Szlem – Bonus na Australian Open” wymaga odm typerów, aby zagrali kupon pojedynczy oraz wielozdarzeniowy, na którym to muszą być wyłącznie zdarzenia z tenisa.

Typer sam wybiera z jakiej kategorii będą to mecze, ponieważ mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i także i „na żywo”.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej całą kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki. Bonus, jaki trafi na konto użytkownika uzależniony jest wyłącznie od stawki:

  • 50 PLN – bonus 25 PLN
  • 100 PLN – Bonus 50 PLN

Nadmienić jest warto, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji.

Nowy kod promocyjny w Superbet 2022:

Zakłady bukmacherskie Superbet wraz z Nowym Rokiem 2022 oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na specjalny bonusy na start.

Już an sam początek użytkownik otrzyma freebet o wartości 34 PLN, natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma bonus 100% wartości do 200 PLN. Lecz to nie wszystko. A mianowicie przez pierwszy tydzień można liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony, a łącznie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Ten specjalny kod promocyjny Superbet działa przez cały czas.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej u bukmachera eWinner.
Następny artykułBonusy dla typerów tenisa. Większe wygrane w eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.