Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS, gdzie to można otrzymać codziennie bonusy za obstawienie meczy. Łącznie na konto każdego typera może trafić nawet 20 PLN.

Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

Warto jest dodać, że oferta jest dosyć bogata. Tym bardziej, że mecze rozgrywane są mecze w większości dyscyplin.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Świąteczny Cashback w STS” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana akcja jest aktyna do 24 grudnia do godziny 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Kod promocyjny w Fortunie 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł typer liczyć na zwrot 20% stawki. Każdego dnia na konto typerów może trafić 20 PLN, zaś łączny bonus może wynieść maksymalnie do 300 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Legalny bukmacher STS online swoim graczom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na darmowe 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Poza tym po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię o wartości 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWTA Finale: Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS
Następny artykułWygrywaj więcej u bukmachera eWinner.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.