Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online, który to swoim typerom zmniejsza przegrane. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 50 PLN.

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

A przed nami ciekawe wieczory, gdzie to możemy emocjonować się spotkaniami do europejskich pucharów w piłce nożnej. A dodatkowo będziemy mogli emocjonować się występami polskich drużyn, jak m.in. Pogoń – Reyjavik i Lechia Gdańsk – Pandev.

Chcąc liczyć na mniejsze przegrane w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” trzeba najpierw do tej ofert się zapisać na stornie www.STS.pl. A jest ona dostępna wyłącznie do 7 lipca do godziny 23:59.

50 PLN na europejskie puchary

Bukmacher STS w ramach akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na którym to musi być minimum jeden mecz pochodzący z rozgrywek na eliminacje Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Nie można również zapominać o bardzo ważnym aspekcie. A mianowicie, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS online dokona zwrotu 50% stawki do 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferuje graczom darmowe środki za KAŻDY Z PIERWSZYCH depozytów. Łącznie może wynieść ona nawet 1500 PLN.

Poza tym każdy z pierwszych kuponów z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem, czyli ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki.

Lecz pakiet powitalny należy aktywować. A dokonać to można poprzez wpisanie kodu promocyjnego —->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A to jest jedyna możliwość, aby to osiągnąć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner nagradza typerów żużla. Extra 75 PLN dla każdego gracza
Następny artykułLegalny bukmacher eWinner PL nagradza typerów. Bonus do 50 PLN co weekend
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.