Łączna kwotę na start do 2098 PLN oferuje graczom bukmacher Totolotek. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby odebrać bonus powitalny. Poza tym operator przyznaje darmowe środki na grę z aplikacji mobilnej!

Darmowe bonusy u bukmachera Totolotek 2020

Darmowe bonusy u bukmachera Totolotek 2020

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Totolotek Polska.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces zakładania konta nie zajmie typerowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Następnie pozostaje już tylko przejść poprawnie proces weryfikacji danych i dokonać pierwszego depozytu.

Bonus do 100% za wpłatę od Totolotka

Legalny bukmacher Totolotek zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom. Wystarczy dokonać minimalnego depozytu 20 PLN, aby otrzymać bonus jego równowartości.

Przykład: Gracz wpłacił 700 PLN taka samą wartość otrzyma w gratisie powitalnym od bukmachera Totolotek. Razem użytkownik będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystywania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz może maksymalnie otrzymać 1000 PLN.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Bonus na aplikację mobilną od bukmachera Totolotek

Użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek może liczyć na darmowy bonus.

Wystarczy pobrać aplikację mobilną i zainstalować ją na swoim urządzeniu po czym dokonać wpłaty. W zamian bukmacher Totolotek przyzna bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 49 PLN.

Totolotek darmowy kod bonusowy:

Warto jest wiedzieć, że na chwilę obecną legalny bukmacher Totolotek nie posiada kodu bonusowego na start. Jeśli taki się pojawi to zostanie przez nas opublikowany.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja po stronie bukmachera BetClic. Bowiem gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 510 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów 2019. „Pewny zakład” u bukmachera BetClic – bonus do 40 PLN
Następny artykułPromocja „Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.