Bukmacher BetFan wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy. Już na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta powitalna jest skierowana do tych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetFan.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to wykonać na stronie bukmachera www.betfan.pl. Wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że cały proces rejestracyjny jest prosty, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Kolejny warunek jest to wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że zostanie aktywowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Już za pierwszy depozyt może liczyć na darmowe środki w wysokości wpłaty, ponieważ bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Promocją objęte są trzy wpłaty. To sprawia, że gracz może maksymalnie otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

BetFan kod promocyjny na start

Cashback na start do 100 PLN u bukmachera BetFan:

Warto jest wiedzieć, że pierwszy zakład po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tej oferty należy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułBetclic bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.