Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera Betcris jest „Kasa na okrągło”. Codziennie każdy z typerów może otrzymać freebety i to bez żadnego limitu. A na przestrzeni całego tygodnia na konto użytkownika może trafić nawet 140 PLN.

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

Warunki akcji promocyjnej „Kasa na okrągło” są bardzo proste. Udział w niej może każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera www.Betcris.pl.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji ma prawo po zalogowanie się na swoje konto zakręcić kołem Fortuny.

Darmowe 20 PLN codziennie od bukmacher BetCris

Po czym otrzyma pytanie, na które bukmacher Betcris daje 15 sekund na poprawna odpowiedź. Jeśli użytkownikowi to się uda otrzyma freebet o wartości 20 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022

W każdy dzień każdy z typerów ma prawo raz zakręcić kołem Fortuny. To sprawia, że co tydzień na konto gracza może trafić nawet 140 PLN. A za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze.

Nowy kod promocyjny w Betcris

Legalny bukmacher Betcris w swojej akcji promocyjnej na start posiada bezpieczny kupon. To sprawia, że za przegrany zakład typer otrzyma zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 200 PLN.

Lecz na uwadze trzeba mieć to, że powyższy bonus będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego—>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta jest bardzo prosty i nie sprawi nikomu żądnych problemów.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eWinner PL nagradza typerów. Bonus do 50 PLN co weekend
Następny artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.