Znaczna większość legalnych bukmacherów w Polsce jak BetFan, BetClic, Fortuna, czy STS oferuje graczom pakiety powitalne, gdzie to już na sam start można otrzymać chociażby freeebety bez depozytu, darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty, czy też kupony bez ryzyka.

Darmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Darmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Jednak każdy gracz musi pamiętać o tym, żeby podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiednio kod promocyjny. Zobacz jaki!

STS: Freebet bez depozytu 29 PLN + bonus 1200 PLN

Największy freebet bez dokonania wpłaty o wartości 29 PLN oferuje graczom legalny bukmacher STS. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafią darmowe środki o równowartości wpłaty. Każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać 1200 PLN.

polski bukmacher bez depozytu
STS bonus bez depozytu za darmo – Kod promocyjny: BETONLINE

BetFan: Bonus do 3000 PLN + zakład bez ryzyka do 100 PLN + gra bez podatku

Legalnie działający w Polsce bukmacher BetFan oferuje graczom darmowe środki za dokonanie trzech pierwszych wpłat. Operator przyznaje bonus równowartości depozytu.

Za dokonanie każdej z trzech wpłat każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać 1000 PLN. Łączny bonus jaki możne znaleźć się na koncie typera to 3000 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, ze pierwszy zakład u tego operatora jest objęty Cashabackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 100 PLN. Wówczas jak kupon okaże się przegrany to mała strata, ponieważ operator dokona zwrotu stawki, zaś przy wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Nie można zapominać jeszcze o tym, że gracze bukmachera BetFan online mogą korzystać bez żadnych limitów z gry bez podatku. Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO, na których znajduje się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.45.

Użytkownicy z tych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus 3100 PLN

BetClic: Cashback do 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Z tego rodzaju bonusu będzie można skorzystać jednie pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, ze zagrany zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot całej stawki do 510 PLN. Przy wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera!

Fortuna: Freebet 20 PLN + bonus 1000 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN

Ciekawy pakiet powitalny nowym graczom oferuje bukmacher Fortuna. Już za same dokonanie rejestracji gracz otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Po dokonaniu natomiast pierwszego depozytu każdy użytkownik otrzyma bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka. Jak los będzie na tyle łaskaw, że zagrany kupon będzie wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranego zakładu gracz otrzyma zwrot stawki do 115 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułPromocja „Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.