Podczas najbliższego weekendu rusza nowy sezon 2019/20 w skokach narciarskich. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na pierwszy konkurs indywidualny.

STS najnowsze promocje 2020

STS najnowsze promocje 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest graczom w dniach od 21.11 do 24.11 do godz. 10:30.

W ramach tego konkursu bukmacher STS dopuszcza WYŁĄCZNIE kupony pojedyncze, na którym będzie znajdować się wyłącznie zdarzenie specjalne na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle.

Niewątpliwie liczymy na dwójkę naszych rodaków, tj. Kubackiego oraz Stocha, którzy to mają największe możliwości na wygranie tego konkursu.

betfan kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 21 PLN. Lecz automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany typ okazał się trafny i kupon został rozliczony jako wygrany to wspaniale! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Natomiast w przypadku pecha. Legalny bukmacher STS zmniejszy ryzyko przegranej przyznając freebet o wartości 10 PLN.

Kod promocyjny STS 2020:

Bukmacher STS oferuje nowym klientom promocyjny powitalną, gdzie to start można otrzymać darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania żadnej wpłaty.

Typer, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus 100% wysokości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego bonusu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład Bez Ryzyka 200 PLN. STS bonus powitalny listopad 2019
Następny artykułPromocje „4+1” od bukmachera STS. Darmowy freebet od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.