Specjalną ofertę promocyjną wszystkim aktywnym graczom piłki nożnej oferuje bukmacher STS online. Co weekend na konta typerów może trafić 50 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczony.

Freebety co weekend. Extra 50 PLN dla graczy

Freebety co weekend. Extra 50 PLN dla graczy

Jeszcze czołowe ligi nie rozpoczęły swoich ligowych zmagań, ale w najbliższych dniach czekają nas takie potyczki, jak m.in. w PKO Ekstraklasie, brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Futbol totalny”, a jest ona dostępna w każdą w soboty i niedzielę, aż do odwołania u legalnego bukmachera www.eWinner.pl

Bonus 50 PLN za obstawianie meczy

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym koniecznie muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś należy mieć na uwadze, że kupon musi zostać zawarty za równą kwotę 49 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022

W przypadku zagranego kuponu spełniającego powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 25 PLN. Łącznie podczas każdego weekendu na konto typera może trafić nawet 50 PLN w formie środków bonusowych.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferuje każdemu nowemu użytkownik na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze mogą liczyć na:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Istotne jest to, aby koniecznie wpisać w eWinner kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, że później gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać 50 zł od STS na eliminacje europejskich pucharów?
Następny artykułKasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.