Czas na kolejne wieczorem związane z eliminacyjni do europejskich pucharów. Z tej okazji każdy z graczy może liczyć na darmowe freebet od bukmachera eWinner za obstawienie meczy.

Pewne bonusy za obstawienie meczy u bukmachera eWinner

Pewne bonusy za obstawienie meczy u bukmachera eWinner

Warto jest dodać, że ciekawych starć w najbliższych dniach nie powinni brakować, ponieważ przed nami chociażby rywalizacja w starciu o Superpuchar Europy pomiędzy Chelsea z Villarealem.

Na przeciw swoim aktywnym graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje promocję „Freebet na europejskie puchary 90 PLN”, a jest ona aktywna do 12 sierpnia do godziny 23:59.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie związane z meczami pochodzącymi z oferty meczów eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji lub meczu o Superpuchar Europy
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi równo 59 PLN
Kod promocyjny w Fortunie 2021

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie extra kasę w postaci freebet o wartości 30 PLN. Każdego dnia można liczyć na jeden bonus. W eWinner rejestracja trwa zaledwie minutę, to tylko krok o najlepszych bonusów na rynku.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Wszyscy nowi użytkownicy obstawienie meczy u bukmachera eWinner PL mogą rozpocząć od specjalnego pakietu powitalnego:

  • Cashbacku do 110 PLN
  • bonusu 100% wartości dokonanego depozytu do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze specjalny kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na mecze Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich od STS
Następny artykułBonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Freebety, darmowe zakłady, promocje bez depozytu. Legalni bukmacherzy w internecie. STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZbuk.